LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
E-pasts:
 

Izdots starptautiskā mežzinātnes žurnāla "Baltic Forestry" 2020. gada I numurs

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava" izdevēju vārdā dara zināmu, ka iznācis 2020. gada pirmais žurnāla Baltic Forestry numurs iespiestā veidā un elektroniski. Tas ir pirmais žurnāla izdevums, kura rakstiem ir DOI numurs, kas ļauj jebkuram interesentam piekļūt pie rakstu oficiālās versijas izdevēja mājas lapā elektroniskā veidā. Šis identifikators būtiski paātrina zinātnisko rakstu un informācijas apriti, kā arī uzlabo žurnāla un to rakstu atpazīstamību un prestižu.

Šis ir pirmais žurnāla izdevums, kurš ir tehniski sagatavots Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā "Silava", tādējādi ievērojami paātrinot zinātniskās informācijas apriti. Līdz ar to visi numurā iekļautie raksti ir bijuši pieejami maksimāli īsā laikā, kopš raksts pieņemts publicēšanai. Mēs ceram, ka tas ir uzlabojis žurnāla ietekmi, kā arī sekmēs žurnāla atpazīstamību nākotnē. 

Žurnāla numura elektroniskā versija atrodama šeit.

Atsevišķi šī numura, kā arī nākamā numura raksti atkarībā no to pieņemšanas laika pieejami arīdzan šeit.

Žurnāls Baltic Forestry dibināts 1995. gadā un iznāk angļu valodā. To izdod LVMI Silava un Latvijas Lauksaimniecības universitāte sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas mežzinātnes institūcijām. Žurnāls indeksēts starptautiski pieejamās zinātniskās informācijas datu krātuvēs, tai skaitā SCOPUS un Web of Science.

Papildus info:
Dr. Roberts Matisons 
LVMI Silava, tālr. 29789581

Publicēta 2020.08.29. 14:11:10

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.