LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

LVMI Silava dalība vispasaules mežzinātnes forumā "IUFRO World day"

28. un 29. septembrī notika vispasaules mežzinātnes forums IUFRO World day, kurā Latviju pārstāvēja Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava". Šogad bija plānota zinātnieku tikšanās IUFRO reģionālajā kongresā Krievijā, taču Covid-19 pandēmijas dēļ tas pārcelts uz nākošo gadu. Tomēr, lai turpinātu stiprināt savstarpējo zinātnieku komunikāciju arī pandēmijas apstākļos, šī gada kongress tika aizstāts ar vispasaules digitālo pasākumu IUFRO World day.

Divu dienu laikā tiešsaistes forumu apmeklēja vairāk nekā 3000 reģistrētu dalībnieku no vairāk nekā 100 valstīm. Pasākuma ietvaros, apmeklējot dažādas paralēlās sesijas, dalībniekiem bija iespēja piedalīties 79 vebināros, kā arī iepazīties ar vairāk nekā 50 IUFRO dalīborganizācijām un to sagatavotajiem informatīvajiem materiāliem (prezentācijām, video, referātiem u.c.).

IUFRO vispasaules mežzinātnes foruma interaktīvā karte ar ietverto dalīborganizāciju sagatavoto informāciju, kā arī atsevišķiem tiešraižu sesiju ierakstiem, ir joprojām pieejama foruma IUFRO Worl day mājas lapā šeit.

LVMI Silava forumam sagatavotais video materiāls LSFRI Silava – the place where grow up new ideas of forest research skatāms šeit.

Vairāk par organizāciju IUFRO mājas lapā.

Foruma IUFRO World day mājas lapa šeit.

Publicēta 2021.10.06. 14:36:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.