LVMI Silava  mežzinātnes
ideju, pētījumu un lietišķo
izstrādņu centrs.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
E-pasts:
 

LIFE OrgBalt klimata pārmaiņu samazināšanas pasākumu demonstrējumu vietu atklāšanas pasākums

Rīt, 19. maijā notiks LIFE programmas pētījuma "Klimata pārmaiņu samazināšanas pasākumu demonstrēšana auglīgu meliorētu organisko augšņu apsaimniekošanā Baltijas valstīs un Somijā (LIFE OrgBalt)" demonstrējumu vietu atklāšanas pasākums.

Pasākuma pirmajā daļā, kas notiks Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Jelgavas pilī, Lielajā iela 2, Jelgavā, LVMI Silava pētījuma LIFE OrgBalt vadītāja Ieva Līcīte iepazīstinās ar tā aktualitātēm ziņojumā "LIFE OrgBalt: ko, kā un kāpēc mēs darām", savukārt LVMI Silava vadošais pētnieks Andis Lazdiņš uzstāsies ar ziņojumu "LIFE OrgBalt pētījuma demonstrējumu vietu pārskats, SEG emisiju un vides datu mērījumi meža un lauksaimniecības zemē". Pasākuma pirmajā daļā tiks prezentēta jaunā LIFE OrgBalt dokumentālā filma par SEG emisiju mērījumiem, sagaidāmajiem rezultātiem un to nozīmi reģiona klimata politikas plānošanā.

Pasākuma otrajā daļā plānots izbraukums uz pētījuma demonstrējuma vietām Vecauces pagastā, kur eksperti stāstīs par īstenotajiem klimata pārmaiņu samazināšanas pasākumiem, demonstrēs SEG emisiju un vides datu mērījumu veikšanas procesu.

Pasākuma darba kārtība šeit.

Plašāka informācija par pasākumu, kā arī pieteikšanās kārtība LIFE OrgBalt mājas lapā šeit.

Plašāka informācija par LIFE programmas pētījumu "Klimata pārmaiņu samazināšanas pasākumu demonstrēšana auglīgu meliorētu organisko augšņu apsaimniekošanā Baltijas valstīs un Somijā (LIFE OrgBalt)" LVMI Silava mājas lapā šeit.

Publicēta 2022.05.18. 14:14:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.