LVMI Silava  mežzinātnes
ideju, pētījumu un lietišķo
izstrādņu centrs.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
E-pasts:
 

LVMI Silava pētniece Daiga Zute 2023. gadā turpinās Eiropas Klimata pakta vēstnieces misiju Latvijā

Izvērtējot LVMI Silava pētnieces, 2022. gada Eiropas Klimata pakta vēstnieces Latvijā Daigas Zutes ieguldījumu klimata un zaļākas Eiropas veidošanas jomā 2022. gada LVMI Silava un citu organizāciju organizētajos pasākumos, Eiropas Komisija atkārtoti piešķīrusi LVMI Silava zinātniecei Eiropas Klimata pakta vēstnieces pilnvaras.

 

Klimata pakts ir Eiropas Savienības mēroga iniciatīva, kas vieno cilvēkus, kopienas un organizācijas klimata krīzes risināšanā un zaļākas Eiropas veidošanā. Klimata Pakta vēstnieki ir Eiropas Savienības valstu pārstāvji, kuriem klimatrīcība ir sirdslieta un kuri vēlas panākt pārmaiņas, daloties informācijā, rīkojot dažādus pasākumus, kā arī iedvesmojot un mudinot rīkoties arī līdzcilvēkus.

Daiga Zute klimata pārmaiņu jomā darbojas kopš 2009. gada, piedaloties dažādos nacionālos un starptautiskos mežsaimniecības un klimata pārmaiņu pētījumos. Kopš 2019. gada strādā LVMI Silava, mežzinātnes doktorantūrā padziļināti analizējot oglekļa uzkrājuma potenciālu meža ekosistēmās.

Apsveicam kolēģi!

Plašāka informācija Eiropas Klimata pakta mājas lapā šeit.

#EUClimatePact

Publicēta 2022.11.16. 9:57:33

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.