LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Zemkopības ministra darba vizīte "Silavā"

Šī gada 20. aprīlī Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā ‘’Silava’’ viesojās Latvijas Republikas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Zemkopības ministrijas vadības pārstāvji.

Vizītes laikā ministrs iepazinās ar LVMI Silava funkcionālo struktūru, galvenajiem pētījumu virzieniem, šī brīža aktualitātēm un tuvākajām prioritātēm, sniedza īsu ieskatu aktualitātēs meža nozarē, kā arī diskutēja ar LVMI Silava virzienu vadītājiem un vadošajiem pētniekiem.

Vizītes laikā ministrs apmeklēja LVMI Silava Molekulārās ģenētikas, Meža izejvielu pārstrādes, Meža fitopatoloģijas un mikoloģijas, kā arī Augu fizioloģijas laboratorijas, iepazinās ar laboratoriju darbību un diskutēja ar speciālistiem.

Vizītes laikā ministrs atzinīgi novērtēja meža institūta līdzšinējo attīstību un nozīmību meža nozares kopējā attīstībā, kā arī atbalstīja institūta nākotnes ieceres. Tuvākajā nākotnē svarīgākā ir uzņemto zinātniskās pētniecības līgumsaistību izpilde saistībā ar zinātniskās infrastruktūras attīstību – laboratoriju kompleksa ar klimata regulēšanas iespējām un Meža vides laboratorijas kompleksa izveide, pārējo zinātnisko laboratoriju aprīkošana, kā arī institūta dalība Meža nozares kompetences centru programmā.


Meža fitopatoloģijas un mikoloģijas laboratorijā.
No labās: zemkopības ministrs J. Dūklavs, valsts sekretāra vietnieks A. Lapiņš, vadošais pētnieks Dr. silv. T. Gaitnieks un zinātniskā asistente K. Kenigsvalde.

Publicēta 2011.04.21. 11:07:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.