LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Eiropas meža statistiskās inventarizācijas (National Forest Inventories) speciālistu sanāksme Rīgā

Laikā no 2013. gada 12.-14. martam Rīgā norisināsies COST (European Coorporation in Science and Technology) akcijas FP1001 ”USEWOOD: Improving Data and Information on the Potential Supply of Wood Resources: A European Approach from Multisource National Forest Inventories” ceturtā vadības komitejas kopsapulce un trešā apvienotā darba grupu sanāksme. Pasākumu no Latvijas puses organizē LVMI "Silava". Akcijas prioritāte ir zinātnisku risinājumu meklēšana koksnes pieejamības izzināšanai un modelēšanai. Darba grupu darbības aspekti: koksnes pieprasījuma pieauguma analīze, oglekļa krātuvju lokalizācija, kā arī padziļināta meža statistiskās inventarizācijas metodiku harmonizācija. Pasākuma laikā norisināsies arī ENFIN (European National Forest Inventry Network) tikšanās, kuras laikā tās vadītājs Klemenss Šadauers (Austrija) informēs par galvenajām ENFIN tīkla aktivitātēm, tai skaitā projektiem E-Forest datu platformas ietvaros un LIFE+ projekta pieteikuma sagatavošanu 2013.gadā. LVMI "Silava" ir partnerorganizācija abos minētajos projektos.

Pasākuma pirmajā dienā paredzētas arī LVMI "Silava" direktora Jurģa Jansona un pētnieku Jura Zariņa, Jāņa Doņa un Anda Lazdiņa prezentācijas par Latvijas meža statistisko inventarizāciju un tās rezultātu izmantošanu Latvijas meža nozarē.

Visi interesenti ir aicināti apmeklēt pasākumu viesnīcā Maritim Park Hotel 12. marta pēcpusdienā, sākot no pulksten 13.00.

kontakti:
Toms Zālītis, LVMI Silava pētnieks
tālr. 26490028

Publicēta 2013.03.06. 16:58:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.