LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Aicinājums pieteikties dalībai konferencē OSCAR14

2014. gad 25.-27. jūnijā Upsalā (Zviedrija) notiks Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mežsaimniecības tehnoloģiju zinātniskā konference OSCAR14 "Risinājumi ilgtspējīgai mežsaimniecībai". OSCAR (Operations Systems Center for Advanced Research) izveidoja un finansē Ziemeļvalstu meža pētījumu sadarbības komiteja (Nordic Forest Research Co-operation Committee – SNS) un Ziemeļvalstu ministru padome. Šī projekta mērķi ir paaugstināt zinātnisko kapacitāti, veidot jaunas zināšanas meža operacionālo sistēmu jomā, integrējot Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mežzinātnieku resursus un pieredzi, kā arī iniciēt, attīstīt un atbalstīt efektīvas, konkurētspējīgas un videi draudzīgas meža operacionālās sistēmas, īpaši akcentējot tehnoloģijas un atbalsta sistēmas.

Plašāka informācija par konferenci un reģistrācijas veidlapa pieejama mājas lapā (http://www.skogforsk.se/en/Events/OSCAR2014/).
Konferences organizatori aicina iesniegt referātu kopsavilkumus par šādām tēmām:

  • koksnes produktu vērtības palielināšana,
  • uzlabota produktu plūsma un loģistika,
  • ietekmes uz vidi mazināšana meža darbos,
  • uzlabojumi pārvadājumos lielos attālumos,
  • mežizstrādes efektivitātes palielināšana,
  • mežkopības darbu efektivitātes palielināšana,
  • efektīva meža darbu organizēšana.

OSCAR konferences notiek katru otro gadu. Iepriekšējās OSCAR konferences, kas notika 2012. gada oktobrī Rīgā, galvenais organizators bija LVMI Silava. Šīs konferences prezentācijas un referātu kopsavilkumi pieejami konferences mājas lapā – https://sites.google.com/site/oscarconference2012/.

Publicēta 2014.04.09. 16:46:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.