LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

LVMI Silava zinātnieki pieredzes apmaiņā pie mežizstrādes tehnikas ražotāja "Vimek"

Laikā no 23.-28. februārim LVMI Silava meža darbu un meža enerģētikas pētījumu virziena pētnieks Agris Zimelis un meža atjaunošanas pētījumu virziena zinātniskais asistents Uldis Prindulis devās pieredzes apmaiņā uz Stokholmu (Zviedrija), lai iepazītos ar zviedru mežizstrādes tehnikas ražotāja Vimek piedāvāto mazgabarīta mežizstrādes tehniku, veiktu jaunaudžu kopšanas un kokmateriālu pievešanas darba laika uzskaiti Zviedrijas apstākļos, kā arī sagatavotu vērtējumu par tehnikas pielietošanas iespējām Latvijā.

LVMI Silava zinātniekus Zviedrijā pavadīja Vimek tirdzniecības pārstāvis Urban Lundström, kurš konsultēja Latvijas pētniekus, dalījās pieredzē par mazās tehnikas pielietošanu Zviedrijā, kā arī tika nodrošināta iespēja konsultēties ar vienu no zviedru mežizstrādes firmas vadītājiem par mežsaimniecības un kvalitātes prasībām Zviedrijā.

Komandējuma laikā sadarbībā ar uzņēmuma Vimek pārstāvjiem tika sagatavotas rekomendācijas mazās tehnikas pielietošanai Latvijas mežos līdz 60 gadus vecās audzēs.

LVMI Silava zinātnieki izsaka lielu pateicību par atbalstu izmēģinājumu organizēšanā uzņēmumiem Vimek AB un SIA "Baltic FCS", kā arī AS "Latvijas valsts meži" un SIA "MNKC" par finansiālu atbalstu.

Publicēta 2015.03.05. 10:45:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.