LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Atzīmēta izcilā latviešu mežzinātnieka Pētera Zālīša 80. dzimšanas diena

Šī gada 15. jūnijā, piedaloties Latvijas Zinātņu akadēmijas, Zemkopības ministrijas un meža nozares zinātnisko institūciju, iestāžu un uzņēmumu vadībai, Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā "Silava" atzīmēja izcilā latviešu mežzinātnieka, habilitētā mežzinātņu doktora, LZA korespondētājlocekļa Pētera Zālīša 80. dzimšanas dienu.

Pēteris Zālītis LVMI Silava strādā kopš 1961. gada un devis nenovērtējamu ieguldījumu meža nozares attīstībā. Pēteris Zālītis publicējis vairāk nekā 200 zinātniskos darbus par mežkopības, meža meliorācijas un meža ekoloģijas tematiku, tostarp 7 monogrāfijas. Pēteris Zālītis apbalvots ar LR Atzinības krustu un saņēmis meža nozares balvu "Zelta čiekurs" par mūža ieguldījumu.

Dzimšanas dienā Pēteris Zālītis saņēma apsveikumu no Latvijas Republikas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un pateicības rakstus no Ministru prezidenta Māra Kučinska un zemkopības ministra Jāņa Dūklava.

15. jūnijā notika Pētera Zālīša, Zanes Lībietes un Jurģa Jansona monogrāfijas "Kokaudžu augšana mūsdienīgi veidotās jaunaudzēs" atvēršana. Par grāmatas iegādi lūdzam interesēties, rakstot uz e-pasta adresi .


Pēteri Zālīti sveic LVMI Silava direktors Jurģis Jansons
(K.Miezājas foto)


(K.Miezājas foto)

Publicēta 2017.06.19. 13:55:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.