LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Dalība jauno zinātnieku konferencē Forest science, youth, future

No šā gada 26. līdz 29. jūnijam LVMI Silava Ģenētisko resursu centra pētnieki Dr.silv. Vilnis Šķipars un Dr.biol. Angelika Voronova piedalījās Baltkrievijas Nacionālās zinātņu akadēmijas meža institūta rīkotajā jauno zinātnieku konferencē Forest science, youth, future, kas notika Gomeļā (Baltkrievija).

Konferencē piedalījās jaunie zinātnieki – bakalaura studenti, pēcdiploma studenti, eksperti un jaunie zinātnieki, kuru vecums ir līdz 35 gadiem, no Baltkrievijas, Bulgārijas, Kazahstānas, Krievijas, Latvijas, Ukrainas un Ungārijas.

Konferences ietvaros tika lasīti referāti par dažādām ar mežsaimniecību saistītām tēmām, piemēram, mežu apsaimniekošana un mežu inventarizācija, meža koku audzēšana, sēklu audzēšana un ģenētika, mežu atjaunošana un aizsardzība, meža bioloģija un ekoloģija, bioenerģētika, koksnes ražošana, ekotūrisms un medību vadīšana, parku pārvaldība, ainavu arhitektūra, kā arī meža izglītība un starpnozaru meža pētniecība.

Konferences ietvaros Vilnis Šķipars prezentēja referātu: V. Šķipars un D. Ruņģis Determination of gene copy number of Pinus sylvestris thaumatin-like protein gene using different methods; pētniece Angelika Voronova – A. Voronova, V. Beļeviča un D. Ruņģis Non-coding genome dynamics in conifer adaptation.

Publicēta 2017.07.03. 13:30:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.