LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
E-pasts:
 

Eiropas Zinātnieku nakts

27. septembrī Zinātnieku nakts ar vadmotīvu "Zinātne nākotnei" solās būt bagāta ar radošām un izzinošām aktivitātēm. LVMI Silava notiks dažādas izziņas pieturas, radošās darbnīcas, izstādes u.c. aizraujošas aktivitātes ikvienam, neatkarīgi no vecuma un interešu loka. Turklāt ieeja pasākumā būs par brīvu!

Pasākuma PROGRAMMA šeit.

Saziņai kontaktpersona, lai pieteiktos meistarklasei, viktorīnai un datorsimulācijai:
Ilze Zepa:
 vai zvanot 29130676.

Pasākums tiek organizēts ar Salaspils novada domes atbalstu.

Informācija par Eiropas Zinātnieku nakts pasākumiem visā Latvijā pieejama interneta vietnē http://www.zinatniekunakts.lv

Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu programma tiek finansēta Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas Apvārsnis 2020 projekta NIGHTLV-2018-2019  (granta līgums Nr. 819129) ietvaros.

Ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka Eiropas Zinātnieku nakts pasākumos notiks fotografēšana un filmēšana un iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām pasākumu organizatoru – Eiropas Komisijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras un LVMI Silava interneta vietnēs, sociālo mediju kontos, medijos, kā arī citur. Apmeklējot Eiropas Zinātnieku nakts pasākumus, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai publicitātes nolūkos.

Publicēta 2019.09.13. 10:41:59

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.