LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Konkursa "Mūsu mazais pārgājiens" noslēguma pasākums

14. novembrī Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā "Silava" notika konkursa "Mūsu mazais pārgājiens" noslēguma pasākums. Konkursu organizē Zemkopības ministrija sadarbībā ar a/s "Latvijas valsts meži" un Latvijas kokrūpniecības federāciju.

Atzinību ieguvušie dalībnieki – Latvijas vispārizglītojošo skolu un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, interešu izglītības pulciņi un mazpulki,– konkursa komisijai bija iesnieguši labākos izpētes darbus un tika aicināti uz konkursa apbalvošanas pasākumu, kurā tika pasniegtas balvas. Pasākuma noslēgumā skolēni piedalījās trīspadsmit radošajās darbnīcās.

Konkurss "Mūsu mazais pārgājiens" šogad notika jau trīspadsmito reizi un tā moto – "Kas kaitēja man dzīvot diža meža maliņā". Lai piedalītos konkursā, bija jāveic literatūras un informācijas avotu izpēte par bērzu Latvijā un pasaulē, jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā un jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo materiālu.

Publicēta 2019.11.28. 12:23:41

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.