LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

FutMon datu ievades seminārs Hamburgā

2009. gada 7.un 8.decembrī Hamburgā norisinājās FutMon datu ievades seminārs. LVMI „Silava” šajā pasākumā pārstāvēja pētniece Zane Lībiete. Semināra mērķis bija iepazīstināt FutMon projekta, kā arī ICP Forests dalībvalstis ar jaunizveidoto tiešsaistes datu ievades moduli, ar kura palīdzību būs iespējams iesniegt gan I, gan II līmeņa monitoringa datus, turklāt jau iesniegšanas laikā tiks pārbaudīta to atbilstība un korektums.

Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar vispārīgiem jautājumiem, kas saistīti ar datu bāzes izveidošanu un uzturēšanu, atsevišķām datu ievades formām un tajās veicamo ierakstu nozīmi, kā arī saņēma praktiskus ieteikumus datu sagatavošanai.

Tika sniegta informācija arī par datu validācijas procedūru tiešsaistē, kam ir trīs līmeņi: formālā validācija, vērtību atbilstības un vērtību salīdzināmības analīze.

Semināra ietvaros tika sniegta arī tiešsaistes datu iesniegšanas moduļa demonstrācija. Semināra dalībniekiem bija iespēja praktiski izmēģināt jauno sistēmu gan ar īpaši izveidotiem demonstrācijas datu failiem, gan arī ar reāliem valstu datiem.

Publicēta 2009.12.11. 16:33:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.