15.03.2024.
Drukā

Šodien, 15. martā, iepazīšanās vizītē Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā "Silava" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, Valsts prezidenta kancelejas un Salaspils novada pašvaldības pārstāvji.

Vizītes laikā Edgars Rinkēvičs tikās ar institūta vadību, Zinātnisko padomi un pētījumu virzienu vadītājiem.

LVMI "Silava" direktors Jurģis Jansons prezidentu iepazīstināja ar institūta institucionālo darbību, kā arī pārrunāja aktualitātes Latvijas meža nozares jomā, tai skaitā par koku ciršanu un meža atjaunošanas nosacījumu izmaiņām.  

Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzsvēra, ka ir jādara viss iespējamais, lai klimata pārmaiņas mazinātu un tām pielāgotos, taču atrodot saprātīgu līdzsvaru starp vides aizsardzības mērķiem un saimnieciskās darbības veicināšanu, tādējādi nodrošinot Latvijas attīstību un iedzīvotāju labklājību.

Noslēdzot tikšanos, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs apmeklēja LVMI "Silava" Molekulārās ģenētikas laboratoriju un Latvijas kultūraugu gēnu banku.


2024 03 15 Valsts Prezidents 1Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs ar  LVMI "Silava" direktoru Jurģi Jansonu (pa labi) un Zinātniskās padomes priekšsēdētāju Tāli Gaitnieku


 2024 03 15 Valsts Prezidents 2Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sarunā ar "Silavas" zinātniekiem


2024 03 15 Valsts Prezidents 3Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sarunā ar LVMI "Silava" vadošajiem pētniekiem Daini Ruņģi (pa kreisi) un Tāli Gaitnieku


 Foto Valsts Prezidenta kancelejas foto